Informace o nás

   

Firma byla založena v roce 1990 jejím majitelem panem Pavlem Heinschem. Pan Heinsch začal svou činnost s jedním strojem, ale díky jeho předcházejícím zkušenostem v oboru se firma začala brzy rozrůstat a dnes se řadí mezi středně velké firmy. Její široká technická základna zajišťuje rozsáhlou škálu služeb pro své klienty a zaručuje schopnost uspokojit rostoucí poptávku.

Prioritou firmy je zajišťovat kvalitní a profesionální služby, čemuž podřízujeme i výběr posádek pro naše stroje. Posádky jsou plně kvalifikované, spolehlivé a odvádějí kvalitní práci. Organizační struktura umožňuje flexibilně a efektivně reagovat na rozličné požadavky klientů.

Nabízíme služby v oblasti zemních prací, bouracích prací a autodopravy, jejichž specifikaci naleznete na našich stránkách. Spokojenost klientů podporují také poradenské služby, kdy má klient možnost konzultovat přímo na místě stavby vhodnost stroje, možnosti nejbližší skládky a podobně. Samozřejmostí je také sestavení předběžného rozpočtu na základě specifikace poptávky každého klienta.

Více o nabízených službách se dozvíte na našich stránkách nebo při osobním kontaktu.

Vyhledávání

Kontakt

DISPEČINK 602 559 926
602 618 118